Paryski szyk | Paris

Paryski szyk | Paris

Sesję zrobiliśmy w małym i przytulnym hotelu w Paryżu, w którym się zatrzymaliśmy. Wnętrze jest tak urocze, że chciałam uwiecznić niektóre detale na zdjęciach, jak na przykład białą budkę telefoniczną. Pamięć czasami zawodzi, a chciałabym zochować te chwile w pamięcie na jak najdłużej.

Stylizację możecie zobaczyć poniżej. Paryski szyk kojarzy mi się z modą niewymuszoną, taką która przychodzi naturalnie. Moim zdaniem, klasyczne połączenie kolorystyczne zawsze działa na naszą korzyść. Czerwień i czerń to zdecydowanie sprawdzony patent każdej Paryżanki.

Zdjęcia Sergiofoto.pl

 

 

 

 

 

 

 

Stylizacja | OOTD

Żakiet / Jacket – Orsay
Golf / Turtleneck – No name
Spódnica / Skirt – Orsay
Buty / Shoes – New LookComments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “Paryski szyk | Paris”

 1. 1) ania wrote:

  Jest to chyba najbardziej klasyczny (o ile nie jedyny) look w historii twojego bloga, który śledzę regularnie. nawet tradycyjne czarne czółenka zamiast butów, które czasami przypominają ortopedyczne. Wiem, że masz rzeszę fanek lubiących twój obecny styl i masz do niego w końcu prawo. Ja jednak wolę Ciebie taką. Ubraną a nie przebraną. i z makijażem a nie- charakteryzacją:)

 2. 2) ania wrote:

  Jest to chyba najbardziej klasyczny (o ile nie jedyny) look w historii twojego bloga, który śledzę regularnie. nawet tradycyjne czarne czółenka zamiast butów, które czasami przypominają ortopedyczne. Wiem, że masz rzeszę fanek lubiących twój obecny styl i masz do niego w końcu prawo. Ja jednak wolę Ciebie taką. Ubraną a nie przebraną. i z makijażem a nie- charakteryzacją:) Ale sądząc po ilości komentarzy po tym poście -jestem w niszy.

  • 3) wrote:

   Ja myślę, że ciągle kobieta się zmienia. Teraz bardziej klasycznie, ale też sportowo się ubieram :) wszystko u mnie zależy od stylu życia. Pozdrawiam!

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Zabieg pielęgnacyjny, oczyszczający i rozjaśniający | Happy Clinic

Regularne dbanie o skórę daje bardzo dobre rezultaty. Dlatego jeżeli chcemy dobrze wyglądać na specjalne okazje czy święta, warto zawsze...

Close