Merida Waleczna z bloga?

Merida Waleczna z bloga?

Merida to zmyślona postać z bajki… Dzisiaj się o niej dowiedziałam poprzez zostawiony na blogu komentarz do poprzedniej stylizacji z torbą UV. Jestem do niej podobna? Googluję i patrzę…
Hhahah rudowłosa bujna fryzura ;) I wszystko stało się jasne!
Czy wiecie czemu lubimy oglądać bajki, horrory, komedie? Człowiek od zawsze potrzebował przeżyć w życiu codziennym, więc dzięki tym filmom możemy zagłębić się w piękny świat fantazji, śmiechu/strachu.
To może nie brzmieć zachęcająco dla niektórych, bowiem potrzeba przeżywania mocnych emocji może oznaczać brak emocji w życiu codziennym. Takie stwierdzenie oznaczałoby, ze wszyscy jesteśmy nieudacznikami, którzy żyją fantazjami. Z drugiej strony: piękne emocje, które czujesz pod czas filmu mają tak samo dobry wpływ na ciało fizyczne i na naszą psychikę jak te w prawdziwym życiu.
Nieważne co robisz: żyj tak jak Ci się podoba, czerpaj radość z każdej chwili… I jeżeli czujesz potrzebę obejrzenia fajnego filmu, to czemu nie? Zrób to już teraz ;)

Po kosmicznym wpisie przedstawiam Wam kosmiczną stylizację. Nadruki rodem z galaktyki już dawno są znane w świecie mody. Sukienki, spódnice, tuniki, topy z galaktycznym nadrukiem symbolizują energię.
Nie wiem, czy ktoś zastanawiał się nad faktem, czemu ten motyw jest tak znany i popularny? Przyjżyj się temu nadrukowi, napewno odczujesz, że nie jest to zbieg okoliczności bądź chwilowy trend.

♬♬♬

Merida is a fictional character from a fairy tale … Today I learned about it through a comment left on the blog on the the outfit with the UV bag. Do I really look like her? Googling and checking …
Hahaha redhead lush hair;) Suddenly everything became clear!
Do you know why we like to watch cartoons, horror movies, comedies? Humans have always needed to have experiences in real life, so thanks to these films we can delve into the wonderful world of fantasy and laughter or fear.
This may not sound appealing to some, because the need to experience strong emotions can mean lack of emotions in everyday life. Such a finding would mean that we are all loser who live in fantasies. On the other hand: beautiful emotions that you feel during the movies are just as good for the physical body and our psyche as those in the reals life.
No matter what you do: live as you like, derive joy from every moment … And if you feel the need to watch a cool movie, why not? Do it right now;)

After the cosmic post I present you the cosmic outfit. Prints straight from the galaxies are widely and long known in the fashion world. Dresses, skirts, tunics, tops with galactic prints symbolize energy.
I do not know if anyone thought about the fact that this motym is so famous and popular? Look at that print, surely you will feel that it is not a coincidence or a temporary trend.

 

 

Bransoletka/Bracelet – Josh
Galaktyczna sukienka/Galaxy dress – Romwe
Buty Jeffrey Campbell Spikes/Jeffrey Campbell Spikes shoes
Torebka/Bag – PINKOComments

Dodaj Komentarz

15 komentarzy do wpisu “Merida Waleczna z bloga?”

 1. 1) wrote:

  piekna torebka buty sukienka achh <3

 2. 2) Ancia wrote:

  buty boskie!

 3. 3) wrote:

  da radę chodzić w takich butach?:) bo nie wiem czy sa dobre na polskie chodniki:)

  • 4) wrote:

   te są super. Jeffrey Campbell z tego powodu są znane… Serio – najwygodniejsze buty na obcasie, które kiedykolwiek miałam. Podobne modele są również w stylowych butach, deezee, ale często są trasznie niewygodne, więc trzeba uważać i przymierzyć przed zakupem.

 4. 5) Karolina wrote:

  Śliczna torebka i śliczny lakier, Merido ;)

 5. 7) wrote:

  sama nie wiedziałam że jest taka postać, nie ogarniam tych wszystkich bajek ;) ale kto wie, jakbyś tak zrobiła mega loczki to byłoby idealnie heh, jeee ale Ty pięknie w tym zestawie wyglądasz, sukienka jest rewelacyjnie piękna, wręcz niesamowita, z litami komponuje się idealnie, i te wyraziste dodatki – jestem zafascynowana setem! kolor paznokci również śliczny :) pozdrawiam!

 6. 8) Imperfect Girl wrote:

  To ktoś pojechał po bandzie z tą Meridą :P Absolutnie nie wiem jeszcze, o co chodzi – widziałam tylko plakaty, chyba po raz trzeci oglądam aktualnie całą serię Harry’ego Pottera ;)
  Absolutnie świetna jest ta galaktyczna kiecka, od dłuższego czasu czaję się na cokolwiek z tym motywem, ale nie mogę się zdecydować ani na mgławicę, którą miałabym nosić, ani na jakąś konkretną rzecz… :)

 7. 9) wrote:

  No powiem Ci kochana, że stylizacja… kosmiczna. Aż chciałoby się powiedzieć, że masz wszechświat u stóp :) Odpowiadając na pytanie w poście, ja stawiałabym na kolorystykę, która ożywia nasze szare, niekiedy monotonne życia, pozwala pomarzyć, a wręcz odpłynąć na chwile od rzeczywistości. BOS-KO

 8. Z tymi filmami to podobno jest tak, że w zależności jaki gatunek kręci Cie najbardziej takich emocji Ci w życiu brakuje. Bo film niejako zastępuje Ci uczucia.
  I jeszcze jedno: piękna bransoletka!

 9. 11) Катя wrote:

  Клевое, яркое платье :)тебе очень идет и хорошо подчеркивает твой цвет волос

 10. 12) Martyna wrote:

  całokształt świetny połączenie butów z bluzką mmm…i faktycznie wygladasz walecznie ;)

 11. 13) wrote:

  świetna tunika no i te czerwone lity powalające :)

 12. 14) wrote:

  Lubię te galaktyczne ciuszki, dobrze wyglądasz :)

 13. 15) wrote:

  sukienka wypas!! Świetna :) Ale dawno tu nie byłam.. brak czasu jak nic…

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Nie ma męskiej mody w Polsce

Ze smutkiem stwierdzam, że męska moda nie istnieje w Polsce. Chodzi mi oczywiście o pradziwą modę, a nie modę "na...

Close