Pastel pink

Pastel pink

W tym weekendzie byłam w Krakowie i przed zwiedzaniem miasta, musiałam zrobić kilka zdjęć stylizacji i pokazać tu na blogu.
W sobotę było bardzo słonecznie i ciepło, więc mogłam sobie pozwolić na lekki płaszcz z delikatnego materiału (bardzo mi sie podoba w dotyku :)
Górę zachowałam w pastelowym różu, natomiast dół dla kontrastu jest ciemniejszy. Jeansy z wysoką talią, które wydłużają nogi są najbardziej odpowiednie dla klepsydry.

*****

This weekend I went to Cracow and before going to explore the city, I had to take some pictures of my outfit.
On Saturday it was very sunny and warm, so I could wear a light coat made from soft material (I really like the fabric :)
The top is all in pastel pink, while bottom is much darker. High waist jeans that make the legs look longer are the most suitable for a hourglass figure.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Stylizacja

Jeansy, top, płaszcz, buty / Jeans, top, coat, shoes – New LookComments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Pastel pink”

  1. 1) wrote:

    płaszczyk jest świetny :*

  2. 2) Gośka z Bizzu wrote:

    Piękne miasto i jak widać na zdjęciach można znaleźć wspaniałe tło nadające niecodzienny wymiar fotek. Jeansy bardzo przypadły mi do gustu, w moim przypadku wszystkie “myki” wydłużające wizualnie nogi są jak najbardziej wskazane :) i nawet ten różyk fajnie współgra z całością kreacji. Bardzo mi się też podoba, że nie przesadzasz z dodatkami, wszystko w ładnym przejrzystym tonie :) Bardzo, bardzo fajna kreacja.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Stylizacja w stylu lat 50′

Stylizacja w stylu lat 50', kiedy to noszono rozkloszowane spódnice do kolan. Stylizacja podkreślająca zalety górnej części sylwetki jest szczególnie...

Close