Popołudnie w kawiarni Coffee Company | Amsterdam

Popołudnie w kawiarni Coffee Company | Amsterdam

Jeżeli kiedyś wybierzecie się do Amsterdamu, to uprzedzam, że ciężko będzie znaleźć dobrą kawę. Myślę, że główną przyczyną tego zjawiska, jest to że Amsterdamczycy nie przepadają za kawą, dlatego też tak mało jest tam kawiarni. Udało mi się spróbować cappucino i espresso w kilku miejscach i za każdym razem smak, aromat i konsystencja nie przypominały mi mojego ulubionego napoju. Ten post poświęcam wszystkim smakoszom i fanom dobrej kawy, mam nadzieję, że kilka zdań o moim doświadczeniu, pomogą Wam samym zweryfikować jakość kawy w Holandii. Oczywiście, czekam na Wasze komentarze, jeżeli znacie inne fajne kawiarnie w Amsterdamie.

Coffee Company – najlepsza kawa w mieście

Najczęściej kawa była przepalona i zbyt gorzka w smaku. Dobrą kawę możecie wypić w kawiarni Coffee Company, gdzie również jest dostępne Wi Fi dla klientów (szczególnie ważna rzecz ze zwględu na projekt Microsoft Lumia #MakeItHappen, w którym brałam udział ;) Tytuł najlepsza sugeruję tylko i wyłącznie moje subiektywne wrażenie. Być może znajdziecie lepszą kawę ode mnie w Amsterdamie, ja znalazłam to miejsce i byłam bardzo zadowolona.

Kawiarnia jest urządzona w dobrym stylu, szczególnie podobały mi się drewniane elementy wykończenia i proste skandynawskie dodatki. W podróż postanowiłam nie brać ze sobą laptopa, a zamiast tego korzystałam przez cały czas z urządzenia Microsoft Lumia. W poprzednich postach wspominałam o tym, że ma świetną kamerę i posiada proste menu Windows, dzięki któremu mogłam wygodnie blogować.

Zdjęcia Sergiofoto.pl

 

 

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Stylizacja z białą torebką Joanna Maxham

Torby Joanna Maxham łączą w sobie prostotę, klasykę i wyrafinowany luksus odpowiedni do noszenia na co dzień. Stylistyka Joanny bardzo...

Close