Prasa & events | Part IV

Prasa & events | Part IV

Bardzo lubię kiedy dużo sie dzieje, a ostatnio naprawdę sporo rzeczy się wydarzyło i bardzo przepraszam jeżeli pominęłam któryś event bądź publikację. Chodzę na bardzo dużo wydarzeń i zdarza mi się wypowiadać na łamach różnych portali, dlatego mogło mi coś najzwyczajniej w świecie umknąć.

Prasa

Trendy Galeria Bałtycka

Miałam przyjemność zabrać głos w “Trendach Galerii Bałtyckiej”, z czego bardzo się cieszę. Opowiedziałam w pigułce o nadchodzących trendach na wiosnę i lato 2015. Znalazły się tam wszystkim dobrze znane lata 70-te, trend color blocking, metaliczny, stylowy trencz, czarno-białe paski i nadruki w kwiaty.

Magazyn Vege

W magazynie “Vege”, w którym prowadzę własną rubrykę modową, opisałam w numerze kwietniowym modę na czerń i jak ją nosić, aby nie była smutna i nudna.

W numerze czerwcowym “Vege” skupiłam się na moim ulubionym trendzie boho chic. Opowiadam o tym, jak łączyć ten trend z innymi ubraniami.

 

 

Wywiady | Internet

Trendz.pl

Wywiad ze mną ukazał się na portalu Trendz.pl. Cały wywiad znajdziecie tutaj.

 

 

 

Planeta Kobiet

Cytat ze strony Planeta Kobiet: “Bloga prowadzi od 4 lat. Jej znakiem rozpoznawczym jest autentyczność. Określa siebie mianem wielozadaniowej. Inspiracje znajduje wszędzie, zwłaszcza podczas dalekich podróży. Chciałaby być Piotrusiem Panem i umieć latać. O kim mowa? Młodej, zdolnej blogerca, która podbija świat mody. Przed Wami Glamourina.” Cały wywiad przeczytacie tutaj.

 

Only You

Na łamach czasopisma internetowego Only You ukazał się materiał ze mną w roli głównej. Wyróżniono mnie za “słowiańską duszę” :) Bardzo polecam ten materiał, w którym możecie dowiedzieć się więcej na mój temat.

 

Cały wywiad jest dostępny na stronie Only You.

 

Moda i Ja

Kolejny wywiad, który powstał w ramach projektu 100 topowód blogów w Polsce znalazł się na stronie Moda i Ja. Polecam przeczytać go tutaj.

 

Kobietamag.pl

Na portalu Kobietamag.pl możecie znaleźć wywiad ze mną tutaj.

 

Glamodi

 

Z kolei na stronie Glamodi przeczytacie również bardzo ciekawy wywiad. Dowiecie się o początkach blogowania, o tym ile ludzi pracuje nad moim blogiem i jakie są zalety blogowania. Więcej tutaj.

 

Beauty Mission

Wywiad ze mną dla Beauty Mission w ramach projektu TOP 100 Polish Fashion Bloggers, więcej szczegółów tutaj.

 

Babskie TV

Kolejny wywiad tym razem dla Babskie TV. Możecie znaleźć więcej inforamcji na ich stronie.

 

Wydarzenia

 

Orsay

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu ze stylistami marki Orsay w ramach prezentacji kolekcji na jesień-zimę 2015. Na wydarzeniu pojawiły się również śliczne Shiny Syl i Maddinka.

 

 

 

#MakeItHappen | Blogerzy dla Microsoft Lumia

Jak wiecie brałam udział w niesamowitym projekcie marki Microsoft Lumia, kiedy mogłam zrealizować jedno ze swoich marzeń i pojechać do bajecznego Amsterdamu. Microsoft wybrał tylko kilka blogerów z całego świata, w tym z Polski mnie i Jestem Kasia, która z kolei udała się do Sztokholmu. Tą podróż nigdy nie zapomnę, a materiał relacjonujący pojawił się nie tylko na blogach, ale również na stronach marki Microsoft. Więcej znajdziecie tutaj.

 

 

Pimkie, Deichmann, Otwarcie hotelu Malinowy Raj

Na poniższych zdjęciach widać kilka momentów z eventów,w  których brałam udział, w tym prezentacja nowej kolekcji Pimkie na jesień-zimę, 18 urodziny marki Deichmann, oficjalne otwarcie hotelu Malinowy Raj i makaroniki z przezentacji kolekcji Orsay. :)

Widać tutaj wnętrza hotelu Malinowy Raj, jak również baseny mineralne w Solcu Zdroju. Byłam również na pokazie kolekcji sportowej marki 4F i prezentacji kolekcji marki STLSH.

Zdjęcie z Agatą Młynarską już widzieliście w poprzednim wpisie na temat otwarcia hotelu Malinowy Raj. Wykładam raz jeszcze jako miłe wspomnienie o tym wydarzeniu. A było niesamowicie pozytywnie i sympatycznie! :)

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Spodnie szwedy | Stylizacja street fashion

Pewnie już zauważyliście, że zaczęłam bardziej doceniać naturalność zarówno w makijażu i fryzurze, tak i w ubiorze. Szwedy z naturalnych...

Close