#ratujrysie

#ratujrysie

Dlaczego ryś potrzebuje Twojej pomocy?

W lasach Polski północno-wschodniej pozostało około 40 rysiów. Ich czas dobiega końca!!! Co gorsza tylko 1/3 Polaków zdaje sobie z tego sprawę.
Sytuację rysiów w Polsce można porównać do przypadku niedźwiedzi brunatnych. Ostatni zniknęły zupełnie z lasów nizinnych. Rysie z nizin można jeszcze ocalić.

W ciągu ostatnich 20 lat zasięg występowania rysia w Polsce dramatycznie się zmniejszył. Ryś zniknął z Puszczy Piskiej i Lasów Napiwodzko-Ramuckich. Chcemy z Twoją pomocą ocalić nizinną populację rysia w Polsce i wspólnie z Tobą chronić polską przyrodę.

Największym problemem i zagrożeniem dla przetrwania rysiów nizinnych w Polsce jest ich zbyt mała liczebność. Z Puszczy Piskiej i lasów Napiwodzko-Ramuckich rysie zniknęły pod koniec lat 80. XX-wieku. Mimo ochrony gatunkowej populacja rysiów w mazurskich lasach nie odrodzi się samodzielnie, dlatego rysie potrzebują Twojej pomocy.

WWF

Więcej na temat organizacji WWF można się dowiedzieć na ich stronie i FB. 1% Twojego podatku pomoże ocalić rysie i wesprze nasze pozostałe działania na rzecz ochrony ginącej przyrody: 1procent.wwf.pl

P.S.: Wpis nie jest sponsorowany. Wierzę, że razem jesteśmy siłą.

*****

In Poland there are only 40 lynx left. This is the best moment to take some action and help those beautiful creatures.
I love animals that is why I decided to let you know about this horrible situation and I believe that there are many people with a kind heart in this world.

To helps lynx and get some more information you can navigate to the official WWF site: 1procent.wwf.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Stylizacja

Torebka, kurtka, jeansy / Bag, jacket, jeans – Orsay
Szpilki / Heels – New Look
Top / Top – WWFComments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Black lace dress

Kraków to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miast. Ma swój klimat, dziękuję wszystkim za polecenie świetnych kawiarenek i restuaracji :)...

Close