Robert Kupisz. Kochaj a będzie Ci dane

Robert Kupisz. Kochaj a będzie Ci dane

Żeby stać się kimś musisz skończyć dobrą szkołę wyższą, musisz mieć same piątki i być najlepszym w swojej klasie?
Co za bzdury! Jedyne co powstrzymuje każdego z nas od robienie tego co się kocha to strach i wątpienie  w swoje własne siły. Spoko da się z tym coś zrobić.

Czym Robert Kupisz, Dawid Woliński czy Joanna Horodyńska są lepsi od innych? Dlaczego są popularni i skutecznie podbijają świat modowy? Wszystko bierze początek w głowie. Robert Kupisz był fryzjerem, nie skończył żadnej szkoły i sam sobie wybił drogę do sukcesu. Przypisujemy takie zdarzenia szczęściu, znajomościom i wielu innym czynnikom. Ale gościo sam wszystko osiągnął, no to co robi inaczej niż reszta?

Kochaj a będzie Ci dane

A no! Słucha swego serca, robi to co kocha, a inni to widzą, cenią, podziwiają i w wyniku kupują jego image, projekty, jego światopogląd. Bo czemuż facet nie ukończywszy szkoły projektowania, tworzy genialne kolekcje? No bo kocha modę… Widziałam go. Jest zawsze uśmiechnięty, pozytywny, ten kto przebywa obok odczuwa falę pozytywnych emocji, które rozsyła ten człowiek do otoczenia. Naprawdę nie miałam, żadnych wątpliwości czemu zawdzięcza sukces. Sobie i swojemu mega pozytywnemu nastawieniu.

Jak Robert mówi:

“Największe nazwiska nie kończyły szkół. Chanel nigdy nie kończyła szkoły projektowania, była samoukiem. Swoją twórczość i swój styl oparła na tym, co przeżyła i dlatego zrobiła taką rewolucję. Wielu projektantów nie ma szkoły, bo to tak naprawdę, nie ma ono większego znaczenia” (Robert Kupisz – Źródło)

Pamiętaj, nie bierz nic na poważnie, wyluzuj i rób to co kochasz, tylko tak osiągniesz sukces!!! Życie to zabawa, wszystko przemija, a biorąc to pod uwagę, nie warto marnować nawet chwili ze swojego życiorysu, a więc baw się dobrze! :)

Stylizacja

Dzięki blogu o modzie mogę podzielić się z wami pozytywną stylizacją z kolorowym akcentem, którym tu jest warkocz hand made Ekoszale.
Nie ma to jak ulubione buty – tym razem koturny genialnej marki Underground. Jak wiecie kocham nausznice, tym razem złota z ćwiekami ;)

 

 

 

 

 

 

Stylizacja

Legginsy/Leggings – Zoul
Koturny/Wedges – Ebuty.pl
T-shirt – Tshirt – New Look
Kurtka/Jacket – Nike
Okulary/Sunglasses – Ray-Ban
Warkocze/Hand made braid – Ekoszale.plComments

Dodaj Komentarz

Jeden komentarz do wpisu “Robert Kupisz. Kochaj a będzie Ci dane”

  1. 1) wrote:

    Great look! Love the colours!

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
4 trendy na buty wiosna 2013

Gorące trendy. Buty na wiosnę 2013 Przejrzałam wiele wybiegów światowych projektantów dla napisania tego posta. Trendów na nadchodzącą wiosnę 2013...

Close