Stylizacja Snow Queen z Requiem

Stylizacja Snow Queen z Requiem

Delirium to choroba. Kiedyś ludzie zostaną wyleczeni.
Wyobraź sobie że nie ma już w świecie żadnych uczuć. Wydaje się to być rozwiązanie idealne – nie cierpisz, nie denerwujesz się i żyjesz spokojnie.

Tylko że jest jedno ale… Miłości również nie ma.

Requiem

Ostatnio przeczytałam książkę o nazwie Requiem –  ostatnią cześć bestsellerowej trylogii [delirium], która opowiada o takim właśnie świecie. Jeżeli interesują Ciebie takie tematy, to na blogu opisywałam również drugą część o nazwie Pandemonium.
Gorąco polecam tą trylogię wszystkim kto lubi powieści przygodowe w połączeniu z wątkiem miłosnym: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3691,Requiem

To chyba moje najlepsze odkrycie za ostatnie dwa lata, dlatego postanowiłam podzielić się nim z Wami. Podoba mi się styl pisania Lauren Olivera, ma lekkie pióro, więc przeczytałam prawie 400 stron w 4 dni, jadąc środkami komunikacji miejskiej ;)

Stylizacja Snow Queen

Stylizacja, którą zrobiłam Kasi idealnie się pokrywa z tematyką Requiema. Akurat w ostatniej części miejsce miał ślub, nie oparty na szczerym uczuciu.

Kasia ma letnią białą sukienkę, dobrze sprawiła się w roli mrocznej i seksownej panny młodej. Tak wygląda dziewczyna pozbawiona uczuć. Jest bezlitosna i tajemnicza.

Nawiasem mówiąc, fotosesja odbyła się przy minus 15 stopniach Celsjusza, dzięki czemu mogę dać Kasi śmiało twórczy pseudonim Snow Queen ;)

 

 

 

Kasia na okładce Requiem ;)

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękuję Kasi, Paulinie, Sergio i Agatce za świetną współpracę przy fotosejsi, bez was nic by się nie odbyło! Jesteście Kochani! :)

Modelka – Kasia Chylińska
Makeup artist – Paulina Budzińska
Fotograf – Modapokazy.pl
Retusz – Witkac.com
Stylizacja – Me :)Comments

Dodaj Komentarz

9 komentarzy do wpisu “Stylizacja Snow Queen z Requiem”

 1. 1) wrote:

  Super sesja! :) ostatnia fotka – ma klimat :)

 2. 2) wrote:

  Ładne zdjęcia

 3. 3) wrote:

  przerażające trochę ;D

 4. 4) wrote:

  ŚLiczna stylizacja i bardzo ładne zdjęcia ;)

 5. 5) wrote:

  Oj nie szkoda było tej sukieneczki;p

 6. 7) wrote:

  Bardzo podoba mi się stylizacja, sama często ubieram się podobnie, ale w okresie wiosenno-letnim, dlatego podziwiam modelkę za wytrwałość w takiej temperaturze;) Powstał świetny klimat:)

 7. 8) wrote:

  Nie czytałam tych książek. Z tematyką “requiem” kojarzy mi się jedynie film i muzyka z “Requiem dla snu”. Sukienka ładne komponuje się z tłem, aczkolwiek przerażają mnie te zdjęcia :P

 8. such a great shoot !Thanks so much for ur comment on my blog ! If you want we can follow each other on GFC ,Bloglovin/Facebook..Let me know !

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Pokaz dyplomowy MSKPU 2013

14 marca w studio Domaniewska wybrani młodzi dyplomanci Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru zaprezentowali swoje kolekcje. W gronie licznie...

Close