Surfer – nowy wibrator marki Smile Makers

Surfer – nowy wibrator marki Smile Makers

Już jakiś czas temu pisałam o wibratorach / masażerach osobistych marki Smile Makers.
Mówiłam też o tym, jak ważne jest rozpoznanie negatywnych przekonań w społeczeństwie a propos seksualności. Zwłaszcza seksualność kobiet jest piętnowana, na szczęście czasy się zmieniają i coraz więcej jest świadomych ludzi. Całkiem niepotrzebnie robimy z tego tematu coś niestosownego, zamiast potraktować swoje potrzeby jako coś naturalnego.

Marka Smile Makers wierzy, że piękno zaczyna się od uśmiechu, czyli od dobrego samopoczucia kobiety. Wiadomo, że kiedy jesteśmy z siebie w 100% zadowolone, to przekłada się to w sposób bezpośredni na nasze poczucie szczęścia.

Misją marki jest znormalizowanie produktów służących do dobrego samopoczucia seksualnego oraz uznanie ich za naturalną, zdrową część życia i pielęgnacji! Ja bardzo popieram takie działania, ponieważ niewątpliwie seksualność wpływa na wszystkie sfery naszego życia, a co za tym idzie na całe społeczeństwo ;)

W zeszłym artykule nie dzieliłam się wynikami badań, a propos seksualności, natomiast uważam że są to dość ciekawe wyniki i warto się z nimi zapoznać:

„Rozmawialiśmy z niemal 10 000 kobiet z całego świata. Ich stanowisko było zaskakująco podobne. Kobiety chcą częściej mieć czas na sprawianie sobie seksualnej przyjemności. Okazało się, że stosowanie osobistych masażerów jest powszechne; 20-50% kobiet już z nich korzystało . Nawet te, które jeszcze nigdy nie używały osobistych masażerów , są do nich pozytywnie nastawione i otwarte na wypróbowanie. Aż 90% kobiet pozytywnie ocenia kobietę posiadającą osobisty masażer, a 60-90% chętnie go kupi.”

Surfer

Wracając teraz do tematu masażerów osobistych, chciałam Wam pokazać nowość w ofercie Smile Makers czyli Surfera. Jest to mini wibrator o klasycznym kształcie do użytku zewnętrznego.

W zasadzie jest to bardzo dyskretny, ale skuteczny wibrator, który posiada 3 prędkości + 1 tryb pulsacyjny. W odróżnieniu od innych wibratorów marki Smile Makers, ten produkt jest bardziej dostępny cenowo ;)

Ze względu na przystępną cenę jest to świetny prezent na każdą okazję ;)

 

Konkurs na Insta @gmamourina_official

Tylko teraz jest konkurs na moim Insta z marką Smile Makers, aby wygrać wystarczy:

 1. Dodać zdjęcie z Surferem na swoim Insta
 2. Otagować mnie na zdjęciu
 3. Dodać hasztag #smilemakersxglam

Surfer jeszcze nie jest dostepny w sprzedaży, możecie go nabyć pod tym linkiem:
www.smilemakerscollection.com

Wyniki już niebawem.

Czytaj również o masażu tantrycznymComments

Dodaj Komentarz

7 komentarzy do wpisu “Surfer – nowy wibrator marki Smile Makers”

 1. 1) wrote:

  No w końcu ktoś normalnie o tym pisze! Dzięki, zapoznam się z ofertą smile :)

 2. 3) Ewelina wrote:

  Fajny konkurs, ale nie mam Surfera :P

 3. 4) Malwina wrote:

  Odważny post i konkurs! Cieszę się, że coraz więcej ludzi piszę na takie tematy w swobodny sposób!

 4. 5) Ania Włóczka wrote:

  No w końcu odważny wpis! Brawo kochana! Widzę że w końcu ludzie tacy jak Ty zaczynają walczyć z tabu jakie panuje dookoła Nas! Sama nie raz używam wibratorów, choć jestem w związku i mam wspaniałego męża, który spisuje się w 100% w łóżku to i tak czasami dla odmiany używam wibratora.

 5. 6) Betka wrote:

  Świetny post! Fajnie, że można się dowiedzieć o takich cudeńkach z Twojego bloga. No i oczywiście brawa za odwagę. Niestety onanizm czy masturbacja to nadal temat tabu, mimo że obecny w wielu domach niemal każdego dnia. Fajnie, że rzucasz wyzwanie zakłamanemu społeczeństwu.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Metamorfoza w stylu Candy Strobing z marką Matrix

Jak wiecie ostatnio u mnie dużo się dzieje… Czas jest podsumować jedną z najfajniejszych akcji jaką miałam na blogu. Mówię...

Close