Tydzień w zdjęciach

Tydzień w zdjęciach

To co widać na zdjęciach to tylko mała część tego co robiłam w tym tygodniu, natomiast chciałam zrobić krótkie podsumowanie, a zdjęcia w przypadku bloga o modzie są rewelacyjnym narzędziem.

Tydzień w zdjęciach


W tym tygodniu udało mi się być na prezentacji kolekcji Vicini for Centro – boskie buty dla boskich kobiet! Bardzo mi się spodobała też główna kolekcja na nadchodzący sezon. Oprócz tego byłam na zabiegu Accent Ultra w Happy Clinic, o którym napiszę odrębny wpis. Dzisiaj udałam się do schroniska dla zwierząt “Na Paluchu”, aby przywieźć trochę jedzenia dla zwierząt. W tygodniu niestety nie mam możliwości robić zdjęcia, dlatego w weekendzie robimy z mężem(jest kochany!) dużo fotosesji – właśnie wróciłam i chociaż jestem trochę zmęczona, ale szczęśliwa :)

Jak widać ze zdjęć nowy tabet Colorovo (CityTab Supreme 7,85” Boost GPS) bardzo mi się przydaje przy pracy na blogu – jest niezawodnym narzędziem jeżeli chodzi o wyszukiwanie informacji w internecie w wygodny sposób. Inspirujące zdjęcia można znaleźć na ulubionych blogach i podglądając styl gwiazd, a Colorovo na co dzień mi w tym pomaga :)

*****

Those pictures show only a small part of what I have done this week, however I wanted to make a brief summary and photos are a wonderful tool in case of fashion blog.

Tydzień w zdjęciach


This week I managed to be on the new Vicini for Centro presentation – divine shoes for divine women! I really liked also the main collection for the upcoming season. In the second part of the week I had Accent Ultra surgery in Happy Clinic, about which I will write a separate article. Today I went to the animal shelter “Na Paluchu ” to bring some food for the animals. Unfortunately, during the week I have no possibility to take pictures, that is why at the weekend we do a lot of photos together with my husband ( he is real support to me! ). Actually, I just got back and although I am a little tired, but happy :)

As you can see from the photos my new Colorovo tablet (CityTab Supreme 7,85” Boost GPS) is very useful at work on the blog – it is a reliable tool when it comes to finding some information on the web in a convenient way. Inspiring pictures can be found on your favorite blogs and watching celebrity style – Colorovo fulfills this task every day :)Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
All black everything outfit

Wracam do mojej ulubionej czerni, która jeszcze nigdy mnie nie zdradziła. Myślę, że taka jest prawdziwa miłość. Stylizacja na czarno...

Close