Ulubione jedzenie online

Ulubione jedzenie online

Po tym jak stałam się szczęśliwą posiadaczą tableta Colorovo na Andoidzie nagminnie instaluję nowe aplikacje, które muszą ułatwić ludzkości życie i powiem Wam, ze faktycznie niektóre spełniają tą funkcję idealnie.
Prawie codziennie na moim Facebooku i Instagramie możecie obserwować zdjęcia różnego rodzaju pysznego jedzenia głównie wegetariańskiego, tak wiem – jestem „foodomaniaczką”. Cóż w moim wypadku sprawdza się powiedzenie, ze nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.

Jak szybko zamawiać jedzenie online?

 

Uwielbiam dobre i jakościowe jedzenie. Ostatnio udało mi się znaleźć świetną aplikację, dzięki której zamówienie jedzenia online z ulubionej restauracji odbywa się w szybki i prosty sposób bez potrzeby dzwonienia. Wszystko jest w jednym miejscu, więc nie muszę wchodzić na strony różnych restauracji jeżeli przykładowo mam chęć na różne dania, tylko wybieram wszystko w aplikacji, która posiada odpowiednie filtry. No i najwazniejsze – bardzo łatwo jej się używa ;) Dla mnie to bardzo fajne udogodnienie, bo często w lodówce mam pustkę (pisząc te słowa przypomniałam sobie, ze chyba warto wreszcie zrobić zakupy, jeżeli chcę uniknąć sytuacji, kiedy mąż patrzy na mnie głodnymi oczami ;), oczywiście zawsze mogę złożyć zamówienie online.

Dla mnie appka pyszne.pl jest fantastycznym rozwiązaniem też wtedy kiedy nie chcę mi sie gotować, a uwierzcie mi często to się zdarza. Dlatego myślę, że wielu osobom niezależnie od płci takie ułatwienie przypadnie do gustu.

*****

After I became a happy holder of the Colorovo tablet on Android I am always installing new applications that have to make human life easier. Some actually does this function perfectly.
Almost every day on my Facebook and Instagram you can see a lot of pictures of delicious vegetarian food, I know – I am “food-maniac”. Well in my case saying that there is no greater love than love to food would be purest true.

How to quickly order food online?

I love healthy and quality food. Recently I found a great app, thanks to which I can order food online from my favorite restaurants in a fast and simple way without a need of calling. Everything is in one place, so you do not have to navigate through various sites. I am just going to one application that has the appropriate filters. And the most important thing – it is very easy to use ;) For me it is a very nice service, because very often I have nothing in the fridge (when I write these words I remind myself that it’s worth to do some shopping, if I want to avoid a situation when the husband looks at me with hungry eyes ;) of course I can always place an order via internet.

For me the pyszne.pl app is also a fantastic option when I do not want to cook and believe me it happens very often. In my opinion a lot of people regardless of gender will find these service very nice and helpful.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “Ulubione jedzenie online”

 1. 1) wrote:

  Takie rzeczy chyba tylko w większych miastach :)
  Choć do mojej małej mieścinki zaczął przyjeżdżać catering fit, więc może i taka opcja będzie dostępna hmmm. Z pewnością jest to duże udogodnienie. Swoją drogą muszę w końcu spróbować sushi…

  Pozdrawiam serdecznie! :)

 2. 2) Malwina wrote:

  Widać , że bardzo praktyczne , ale do mojej wsi to nie jadą niestety .

 3. 3) Angela wrote:

  Sushi jest zawsze spoko. Takie zamówione, nawet jak odleży kilkadziesiąt minut jest zawsze świeższe od takiego z biedronkowej lodówki. :P

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Pastel pink

W tym weekendzie byłam w Krakowie i przed zwiedzaniem miasta, musiałam zrobić kilka zdjęć stylizacji i pokazać tu na blogu....

Close