Jaki tablet używam? CityTab Vision 7,85” 3G GPS

Jaki tablet używam? CityTab Vision 7,85” 3G GPS

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad dobrym tabletem, nie chciałam wydawać fortuny na nową zabawkę, więc głównym kryterium wyboru była cena i jakość. Tablet bardzo przydaję mi się wtedy, kiedy jestem w podróży i nie chcę brać ze sobą mojego laptopa (co za ulga!!! :)

Myśląc o tablecie, każdej osobie pewnie odrazu wyświetla się symbol jabłuszka. Oczywiście, urządzenia Apple są świetne, ale sporo kosztują, osobiście nie mam potrzeby chwalić się marką, po prostu potrzebuję dobre urządzenie, które ułatwi mi życie.

Jaki tablet używam? CityTab Vision 7,85” 3G GPS

Znajomy z Niemiec, który zna się na elektronice, polecił mi polską firmę Colorovo. Przekonało mnie to, że marka jest znana też za granicą. Dobra cena, kompaktowy rozmiar, piękny design i funkcjonalność sprawiły, że wybrałam model CityTab Vision 7,85” 3G GPS, który w dodatku ma funkcję telefonu i GPS.

Jeżeli szukacie dobrego tabletu na Androidzie, polecam z czystym sercem ten model – mi się bardzo przydaję, nie zacina się i sprawnie działa.

 

 

 

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Versus by Versace Cut-Out Boots

Kobiecość, klasyka i klasa - jak wiecie, bardzo lubię ubrania i inne części garderoby, które łączą w sobie wszystkie 3...

Close