Vistula – Gift For Men

Vistula – Gift For Men

Zawsze na święta miałam problem z wybraniem męskiego prezentu. Myślę, że mężczyźni mają łatwiejsze zadanie – możliwości jest dużo, rynek oferuje nam nieskończocną ilość rzeczy dla kobiet. Ale męski prezent to naprawdę problem…

Szukacie elgancki prezent z klasą dla mężczyzny? Vistula daje nam możliwość samodzielnego skomponowania efektownego zestawu dla naszych boharetów :) Vistula Gift for Men – to doskonały prezent na święta.
Możecie same się przekonać, że wygląda taki set rewelacyjnie i niewątpliwie zaspokoi nawet najbardziej wymagający gust.

Przy zakupie minimum trzech produktów, na całość otrzymujesz rabat w wysokości 30%. Napewno skorzystam z takiej promocji, tym bardziej, że istnieje możliwość zakupu zestawu w sklepie internetowym www.sklep.vistula.pl, nie ruszając się z domu.

Oczywiście, można dokonać zakup zestawu w salonach w centrach handlowych, korzystając z pomocy Doradcy Klienta, który pomoże wybrać idealne zestawienie kolorystyczne i stylistyczne.
Jak Wam się podoba eleganckie czarne pudełko prezentowe z logotypem Vistula? Według mnie opakowanie to ważna część prezentu, więc stawię na jakość, elegancję i niepowtarzalny styl.
Poniższe zdjęcia prezentują przykładowe zestawy ;)
KLIKNIJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ


Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Vistula – Gift For Men”

  1. 1) Asia wrote:

    swietny pomysł! dzięki za podpowiedź xD

  2. 2) Юлия wrote:

    У меня тоже всегда проблема, какой подарок подобрать папе и брату. Для девушек и правда выбор очень широкий, а для мужчин нет.
    Мне понравилось предложение от “Vistula”, жаль что у нас их нет. А сейчас это так актуально к Новому году и Рождеству.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Konkurs – buty Sequin

NAGRODA * 1 para butów Sequin - jak na zdjęciach *   Zasady Konkursu Wykonaj poniższe kroki po kolei. 1) Polub...

Close