Weekend SPA blogerek z Moja Nowa Figura. Od Hummera do białego Jaguara…

Weekend SPA blogerek z Moja Nowa Figura. Od Hummera do białego Jaguara…

Długo mi zajęło napisanie relacji z wyjazdu do SPA z Moja Nowa Figura ale najważniejsze że jest :)

24.05.2013 zaczęło się od limuzyny Hummer

Wyjazd limuzyną Hummer do SPA o 13, niestety o tej godzinie musiałam jeszcze zostać w pracy, ale Moja Nowa Figura zaoferowała mi prywatnego kierowcę, więc chętnie przyjęłam propozycję :)

Szofer zawiózł mnie do Hotelu Windsor w Jachrance, nad Zalewem Zegrzyńskim. Każda z dziewczyn została zakwaterowana w oddzielnym luksusowym pokoju. Juz po przybyciu okazało się, że czeka na nas niezła zabawa, miałyśmy dużo do zrobienia, spróbowania, a wszystko to w jednym weekendzie. Widać, że firma postarała sie – świetnie zorganizowany event z ekipą najlepszych specjalistów w Posce, a zaraz dowiecie się kogo spotkałam na wydarzeniu.

Po przyjeździe miałam szybciutko się przebrać aby udać się do jacuzzi, a później na zabiegi i masaż całego ciała… Ech szkoda, że nie można codziennie mieć tyle przyjemności!! :)

Potem kolacyjka na której pojawia się gość specjalny, Zofia Ślotała. Piękna, stylowa i obecnie topowa stylistka modowa. Jej stylizacje pojawiają się tylko w najlepszej prasie i czasopismach modowych. Oprócz tego spotkałam przemiłego i mega profejsonalnego stylistę Adama Chowańskiego, przyznam szczerze że jego stylizacje i ciężka praca (poświęcił cały dzień na warsztaty z dziewczynami) podbiły moje serce. Pozdrawiam Cię gorąco Adam! :)

25.05.2013 warsztaty z Martą Wojtal, Zofią Ślotawą, Adamem Chowańskim

Po śniadaniu w grupach rozpoczynamy warsztaty: fotograficzne (z Zosią i fotograf Martą Wojtal), fitness i zdrowe odżywianie się,ostatnie modowo-stylizacyjne, prowadzi stylista Adam Chowański.
Bardzo dużo miałam w ten dzień do zrobienia, bo miałam jeszcze zaprezentować kolekcję ubrań BGLAM w Trendy Hair Fashion w Warszawie, zatem prywatny kierowca odrazu po profesjonalnym makijażu i szybkiej fotosesji z Martą Wojtal, wiezie mnie na kolejny event ;) Fotki z sesji z topową fotografką znajdziecie we wcześniejszym wpisie KLIK!

Po evencie znów pyszna kolacja w świetnym towarzystwie :)

26.05.2013 powrót białym Jaguarem

Po śniadaniu dostajemy z dziewczynami osobny transport – piękny biały Jaguar  – szczęka mi opada, ale wsiadam :D
Dziękuję serdecznie innym dziewczynom za świetny wyjazd i towarzystwo, a Moja Nowa Figura za udany weekend w SPA – było świetnie!!!

Ewa –  http://evegore.blogspot.com/
Emilka – http://emilyyyimaginationnn.blogspot.com/
Paulina – http://modaitakietam.blogspot.com/
Aga – http://paniaga.blogspot.com/
Delfina – http://deedeelicious.blog.pl/
Ola – http://www.glodzik.pl/
Kasia – http://www.kuchniabazylii.pl/
Ola – http://2smaki.pl/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Weekend SPA blogerek z Moja Nowa Figura. Od Hummera do białego Jaguara…”

  1. 1) wrote:

    Super :))

  2. 2) Banditto wrote:

    wow, wyglada bajecznie ten wyjazd, sama lubie figurę detox pic sobie, nomnom :)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Białe szorty jako baza do każdej stylizacji

Ostatnio nabyłam białe szorty w New Looku, postanowiłam pokazać je najpierw w sportowym a później w eleganckim wydaniu. Klasyka zawsze...

Close