Wyniki konkursu “Moda na 500” | Fiat

Wyniki konkursu “Moda na 500” | Fiat

Akcja z Fiatem nabiera tempa – już za kilka chwil będę w Berlinie! Podczas wyjazdu będę realizować zadanie osoby, która wygrała w konkursie „Moda na 500tkę”. Dla przypomnienia powiem kilka słów o tym na czym polegał konkurs.

Zadanie konkursowe polegało na wskazaniu konkretnego miejsce w Berlinie, gdzie ma odbyć się moja modowa sesja ze stylowym Fiatem 500 wraz z uzasadnieniem wyboru.  Jednym z celów mojej podróży do Berlina jest właśnie spełnienie zadania wskazanego przez zwycięzcę konkursu. Czeka na mnie i na Was niezła zabawa, która tak naprawdę dopiero się zaczyna. Ale o tym trochę później…

Jak wiecie marka Fiat przygotowała dla Was fantastyczne nagrody w postaci modnej 500tki na weekend i aż 1500zł do wydania w dowolnej drogerii Sephora. Fiat bardzo dobrze wie, czego każda kobieta potrzebuje najbardziej ;)

Chciałam wszystkim gorąco podziękować za udział w konkursie i za świetne pomysły, którymi się z nami podzieliliście. Jednocześnie pragnę poinformować o wynikach konkursu, na które niecierpliwie czekacie.

Wygrywa: Łukasz Biernat


Sesja odbędzie się na Potsdamer Strasse 10785 ‘Boulevard der Stars’, czyli na tak zwanej alei gwiazd. Jak napisał autor zgłoszenia: „Świetne miejsce, w którym każdy może poczuć się jak hollywoodzka gwiazda.”500tka, aleja gwiazd, klimat Hollywood – brzmi jak świetna zabawa!

Oprócz zaplanowanej sesji zdjęciowej, czeka na mnie jeszcze jedno zadanie: muszę upolować i sfotografować się z jak największą liczbą 500tek! Nie będzie to trudne, bo w Berlinie jeździ mnóstwo tych pięknych, stylowych samochodów  – ale muszę być lepsza niż DaisyLine i Kapuczina, które dostaną to samo zadanie w Londynie i Paryżu ;).
Będzie się działo!

A! 500tkę na weekend wygrała tylko jedna osoba, ale każda z Was może pośmigać fiatem 500 i poczuć ten niesamowity klimat samochodu vintage.
Na jazdę próbną umówić się możecie tu: http://jazdyprobne.fiat.pl/zamow/fiat/500?cid=18

 Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Wyniki konkursu “Moda na 500” | Fiat”

  1. 1) wrote:

    Graty dla Łukasza! :D Czeka go kupa zabawy

    A ty Rude baw się dobrze :)

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Kombinezon Orsay | Centro

Ten sezon należy do kombinezonów. Każdy sklep oferuje różne kolory i wzory. Ostatnio na blogu było dość monochromatycznie. To prawda...

Close