Zabieg regenerujący na twarz i dłonie w ITU

Zabieg regenerujący na twarz i dłonie w ITU

Pewnie zgodzicie się ze mną, że czysta i piękna cera to duży powód do radości. Nie bez powodu ITU nazywa się Happy Clinic, jeszcze kilka miesięcy temu nie należałam do najszczęsliwszych dziewczyn z powodu problemowej trądzikowej cery. Dzisiaj po trądziku zostały mi tylko wspomnienia. Pytaliście się mnie czy to czasem nie jest tak, że po zaprzestaniu stosowania zabiegów problem powraca. Nie mogłam wtedy odpowiedzieć na to pytanie, bo w głębi serca też miałam takie obawy, jak się okazało były one bezpodstawne.


Natomiast zabiegi teraz wykonuję dużo rzadziej niż na początku (przypominam, że chodziłam do Instytutu Technologii Urody co tydzień). Obecnie dosłownie raz w miesiącu przychodzę na zabiegi do ITU, aby odświeżyć naskórek. Bardzo łatwo jest popsuć nawet najlepszą i najładnieszą cerę.

Ostatnio udało mi się wypróbować bardzo przyjemny zabieg na twarz i dłonie. Po suchej zimie moje dłonie były przesuszone i potrzebowały dodatkowego wsparcia ze strony dr Iwony, dlatego poprosiłam ją o zabieg który je zregeneruje i nawilży. W takcie niecałych 2 godzin udało mi się totalnie zrelaksować i zregenerować :) Na czym dokładnie polega zabieg regenerujący?

Zabieg regenerujący w ITU

  • Peeling z kwasem glikolowym, eliminujące martwe komórki naskórka i stymulujący odnowę komórkową oraz kwas cytrynowy, jabłkowy i winny działający nawilżająco,
  • Masaż relaksacyjno-ujędrniający: poprawa mikrokrążenia i zwiększenie efektywności wchłaniania kosmetyków,
  • Maska algowa z kwasem hialuronowym intensywnie nawilżająca skórę, zapobiega utracie wilgoci z naskórka, dodatkowo napina i wygładza skórę poprawiając jej elastyczność i jędrność.

Jeżeli też czujecie, że potrzebujecie odświeżyć swój naskórek, który jest przesuszony i zmęczony po szarych zimowych dniach, to polecam ten właśnie zabieg. Plusy są takie, ze jest szybki, nieinwazyjny i bardzo relaksujący. Nie tylko moje ciało odpoczęło pod czas zabiegu, ale też odprężyłam się mentalnie :)

Przypominam, że całą metamorfozę można śledzić na blogu w prawym pasku bocznym, jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej to odsyłam do przeczytania pierwszego wpisu w tym temacie (dalej nie wierzę, że moja cera tak się odmieniła i czuję się HAPPY :):
www.glamourina.pl/idealna-cera-w-zaledwie-2-miesiace-myslicie-ze-jest-w-ogole-mozliwe

*****

Most probably you will agree with me that pure and beautiful skin is an important reason to feel happier, that is why ITU is called Happy Clinic. A few months ago my skin didn’t make me too happy due to the acne problems. Today, after the acne has been gone, I feel much more happy and self-confident. You asked me if it after the end of the treatment the problem can return. At that time, I couldn’t answer this question, because in deep my heart I also had this concern. 

Now I come to Instytut Technologii Urody just once per month to refresh the skin (much less than at the beginning, when I visited ITU every week). It is worth remembering that it is easy to spoil even the best and most beautiful skin.

Recently I was able to try out a very pleasant treatment for face and hands. After a cold winter, my hands were too dry and needed additional support from Dr. Iwona, so I asked her about the treatment that will regenerate and moisturize my skin. In less than two hours I was totally relaxed and my skin was regenerated :) But what exactly regenerating treatment is and how it works?

Regenerating treatment at ITU

  • Glycolic acid peeling eliminates dead skin cells and stimulates cell renewal. Citric, malic and tartaric acids are acting as moisturizer,
  • A relaxation and firming massage: improves microcirculation and increases the efficiency of absorption of cosmetics,
  • Algae face mask with hyaluronic acid intensively moisturizes the skin, prevents water loss from the skin, tightens and smoothes the skin, improving its elasticity and firmness.

If you also feel that you need to refresh your skin, which is dry to and tired after gray winter days, I can recommend this particular treatment. Advantages are that it is fast, non-invasive and very relaxing. I turned home relaxed physically and mentally :)

Just to remind you how my skin looked at the beginning of the treatment at ITU: www.glamourina.pl/idealna-cera-w-zaledwie-2-miesiace-myslicie-ze-jest-w-ogole-mozliwe

Results are quite impressive in my opinion.

 

 

 

 

 

 

 

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Kampania Lorda Somersby

Wczoraj dotknął mnie zaszczyt dostać paczkę od samego Lorda Somersby :) Jak widać nie tylko ja się cieszyłam zawartością opakowania,...

Close