Zabieg SKEYNDOR z witaminą C | Uroda

Zabieg SKEYNDOR z witaminą C | Uroda

Bardzo dbam i lubię jak wygląda moja skóra, dlatego jak wiecie regularnie chodzę na zabiegi pielęgnacyjne do Happy Clinic, aby zachować piękno na dłużej. Zawsze dostaję od Was dużo pytań na temat zabiegów i na czym one polegają, dlatego postaram się bardziej szczegółowo opisywać każdy zabieg.

Tym razem wypróbowałam świetny zabieg na bazie witaminy C. Już pisałam kiedyś na blogu, że w domu również stosuję serum z vitaminą C wraz z kremem nawilżającym. Serum ma w sobie zdecydowanie więcej składników aktywnych niż krem, dlatego jego stosowanie jest tak ważne.
Zabieg SKEYNDOR, który zawiera potężną dawkę witaminy C przynosi natychmiastowe rezultaty, a skóra jest rozjaśniona, zdrowa i promienna. Moim zdaniem to idealny zabieg, aby nawet w szare ponure dni wyróżniać się pozytywnie z tłumu dzięki pięknej i zadbanej cerze.

Poniżej znajdziecie informacje na temat tego, na czym dokładnie polega zabieg i jakie kroki zawiera. Znajdziecie tu listę preparatów, które są nakładane po kolei na skórę.

  1. Koncentrat z witaminą C 15% daje natychmiastowy efekt rozświetlonej i promiennej skóry. W skład koncentratu wchodzi wysoko stężony kwas askorbinowy oraz inne naturalne kwasy, które głęboko odżywią skórę i natychmiast poprawią jej wygląd.
  2. Fluid stworzony na bazie Wyciągu z owocu granatu oraz uzupełniony o skoncentrowany kwas askorbinowy, nadaje skórze efekt promiennego blasku i przeciwdziała powstawaniu wolnym rodnikom.
  3. Maska na bazie Aloe Vera łagodzi i nawilża skórę po zabiegu, zalecana jest dla skóry suchej i odwodnionej.
  4. Maska algowa z Witaminą C rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny, zdrowy wygląd.
  5. Krem na dzień zawiera kompleks antyoksydantów, witaminę C łatwo przyswajalną, wyciąg z owocu granatu rozświetla i wygładza skórę.

Pamiętajcie, że witamina C jest naturalnym antyoksydantem, dlatego chroni naszą skóre przed wolnymi rodnikami, a tym samym zapobiega starzeniu się skóry. Dbam o moją skórę już dzisiaj, ponieważ zapobiegać jest zawsze łatwiej i przyjemniej niż leczyć.

 

 

 

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Bordo | Trendy jesień-zima 2014/2015

Bordowy zawsze należał do moich ulubieńców, jest to zdecydowanie mój kolor i często sięgam po niego zamiast czerni. Tym razem...

Close