Zgadnij jak będzie wyglądać nowa kolekcja Centro?

Zgadnij jak będzie wyglądać nowa kolekcja Centro?

Elegancja, urok i atrakcyjność – to są pojęcia, które definiują modę włoską. Jak wiecie, uwielbiam łączyć modę „sieciówkową” z markowymi ubraniami wysokiej jakości. W ten sposób kreuję swój indywidualny styl.

Mój mąż jest Włochem, często bywam w tym kraju i muszę się przyznać, że jeżeli chodzi o modę, to moje serce należy do tego kraju. Dlatego jest bardzo szczęśliwa, że Centro zdecydawał się na współpracę z prawdziwym geniuszem mody włoskiej.

Jego buty są noszone przez największe gwiazdy na świecie, on jest legendą i wie czego każda kobieta tak naprawdę chce. Tak jak Elie Saab jest królem najpiękniejszych sukienek, on jest królem najlepszych butów na świecie.  

A więc kim jest projektant kolekcji na wiosnę lato 2014 dla Centro?

Proejktanci Vicini na czele z dyrektorem kreatywnym Giuseppe Zanotti skoncentrowali się na najważniejszych trendach na nadchodzący sezon i stworzyli kolekcję która łączy kilka styli. To co mi się bardzo podoba jest to, że kolekcja jest bardzo spójna, a każdej parze butów stylistycznie odpowiada kopertówka, co pozwala bezbłędnie kreować zestawy.

Kolekcja wyróżnia się niezwykłą kombinacją kolorystyczną. Cała kolekcja Vicini dla Centro to harmonijna mieszanka uwodzenia i radości, kreatwności i wolności, mody i rpowokacji. Kobieta, która nosi takie buty nie boi się szokować i zwalczać panujące stereotypy i wiecie co – bardzo mi się to podoba!!! :)

Konkurs Centro

Mam dla Was bardzo fajną niespodziankę, a mianowicie na moim blogu będzie miał miejsce konkurs, w którym zmożecie wygrać bon o wartości 200Euro na zakupy w Centro. Konkurs ogłoszę w tym tygodniu, także bądźcie czujni ;)

 

*****

Guess how the new Centro collection will look like?

Elegant, charming and appealing – this is what Italian fashion means. As you know I really like to mix fast fashion and premium brands here on the blog. This is what makes each look individual.
My husband is Italian, I love to stay there and my fashion heart belongs to Italy, this is why I am so happy that Centro decided to create a new collection in collaboration with a real Italian genius when talking about fashion.

His shoes are worn by the most known celebrities in the whole world, he is a legend and knows what a woman really wants. As Elie Saab is the king of best dresses, he is a king of best shoes in the world.

So who is the designer of the spring summer collection 2014 for Centro?

Vicini designers headed by their creative director Giuseppe Zanotti focused on the main trends of the coming season. They made a collection that comprises several styles. What I really love a lot is that, every pair of shoes matches with a stylish clutch that makes the whole look just perfect.

The collection is distinguished for its unusual color combinations. The entire Vicini for Centro collection is a harmonic mix of seduction and pure joy, creativity and freedom, fashion and provocation. The woman who wears those shoes is not afraid to shock and to break down common stereotypes and you know what – I really love it!

Centro contest

And one more little surprise for all of you :) I am very happy to announce that there will a contest where you can win a 200 Euro voucher for shopping at Centro. It will start this week, so stay tuned ;)

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

11 komentarzy do wpisu “Zgadnij jak będzie wyglądać nowa kolekcja Centro?”

 1. To czekamy na konkurs, może dam radę i wezmę w nim udział;)
  Buty całkiem niezłe;)

 2. 2) Magdalena wrote:

  czekam niecierpliwie

 3. 3) Krystian wrote:

  Szykownie
  Ekskluzywnie
  Seksownie

 4. 4) Justyna wrote:

  wyciśnij centrum elegancji

 5. 5) Paulina wrote:

  Uwodzicielski multikolor

 6. 6) wrote:

  Poczuj się wolna!

 7. 7) Anna wrote:

  Uwiedz go butami

 8. 8) Maria wrote:

  Pokuszenie na obcasach.

 9. 9) Anna wrote:

  Radość kusi obcasami.

 10. 10) wrote:

  Kalejdoskop Centro.

 11. 11) Monika wrote:

  Vicini uwodzi kolorem

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Jaki tablet używam? CityTab Vision 7,85” 3G GPS

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad dobrym tabletem, nie chciałam wydawać fortuny na nową zabawkę, więc głównym kryterium wyboru była...

Close