Zrealizuj postanowienia na 2014 rok z Microsoft Lumia | Projekt #MakeItHappen

Zrealizuj postanowienia na 2014 rok z Microsoft Lumia | Projekt #MakeItHappen

To jeden z najbardziej ekscytujących i pozytywnych projektów w tym roku, w których udało mi się wziąc udział. Projekt nosi nazwę #MakeItHappen i każdy może wziąć w nim udział, spróbować własnych sił, aby mieć możliwość spełnić swoje marzenia.

31 postanowień w 31 dni #MakeItHappen!

Mówię całkiem poważnie, tutaj możecie zgłosić swoje prośby, a Microsoft każdego dnia w grudniu będzie wybierać jedną osobę (31 postanowień w 31 dni #MakeItHappen) , której marzenia będzie w stanie spełnić: www.microsoft.com/en-gb/mobile/make-things-happen/
Chodzi dokładniej o postanowienia noworoczne, które składamy na przyszły rok, a które konsekwentnie nie spełniamy. I tak w kółko… Chociaż jestem osobą, która stara się na bieżąco realizować swoje cele, zawsze wymagam od siebie zbyt dużo i często nie starcza mi czasu na wszystko.

Firma Microsoft przeprowadziła również badania, aby dowiedzieć się jakie są głowne postanowienia noworoczne w różnych zakątkach świata. Badanie to zostało przeprowadzone przez 2CV wśród 6000 osób w 12 regionach (w tym: Wielkiej Brytanii, Brazylii, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Meksyku, Polski, Rosji, Tajlandii i USA) we wrześniu 2014. Jak się okazało Wschód i Zachód bardzo się ze sobą różnią, jeżeli chodzi o życzenia. Społeczeństwo Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec okazały się bardziej egocentryczne, wśród nich aż 31% ludzi podało że są nastawieni na osiąganie tylko własnych korzyści. Badanie również wykazało, że ponad dwie trzecie (68%) celów światowych były o chęci poświęcenia czasu, aby pomóc innym. Wietnam (48%) i Indie (40%) znajdują się na szczycie listy dobrych intencji, chcąc zrobić więcej dla innych w 2014 roku.

Jeżeli chodzi o rok 2015, to większa liczba Brytyjczyków i Amerykanów pragnie schudnąć – 16% Brytyjczyków i 13% Amerykanów, w porównaniu do średnio 7% wśród innych narodów. Francuzi (6%), Włosi (3%) i Wietnamczycy (2%) są narodami, które wykazują najmniejsze prawdopodobieństwo wspominać o utracie wagi jako celu.

Dla ciekawych

Tutaj znajdziecie dokładniejsze dane na temat tego, jakie życzenia mieli ludzie na rok 2014, a także postanowienia na przyszły rok. Po prawej stronie znajdują się aplikacje, które wspierają nas w osiąganiu wymiernych rezultatów.

W roku 2014 postanowiłam więcej podróżować i zwiedzać nowe miasta, w których nigdy nie byłam, aby odkryć ich styl i panującą tam modę. Nie ukrywam, że uwielbiam podróżować i ciągle mi mało, a Microsoft Lumia pomoże mi zwiedzić jeszcze jedno miejsce do końca tego roku i będzie to wyjazd niezwykły. Niebawem dowiecie się dokładniej, gdzie lecę, pozostawiam małą podpowiedź w postaci poniższego zdjęcia. Myślę, że spostrzegawcze oko na pewno się domyśli dokąd się wybieram.

W trakcie podróży mi będzie towarzyszyć smartfon Microsoft Lumia. Całą podróż będziecie mogli obserwować na moim Instagramie i Facebooku, a zdjęcia będą robione tym urządzeniem, które podobno ma świetną kamerę. ;)Comments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “Zrealizuj postanowienia na 2014 rok z Microsoft Lumia | Projekt #MakeItHappen”

  1. 1) wrote:

    wow bardzo fajny post. Trzeba pomagać !!!
    Pozdrawiam serdecznie
    Zocha

  2. 3) Tig wrote:

    That’s really thnniikg out of the box. Thanks!

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
RRS EYES | Mezoterapia kaniulą pod oczy

Skóra okolic oczu jest niezwykle delikatna i wrażliwa, dlatego potrzebuje nadzwyczajnej opieki. Cienka warstwa naskórka sprawia, że właśnie tam, jak...

Close