Bloggers TV News – odc 2

Bloggers TV News – odc 2

Zapraszamy na drugi odcinek Bloggers TV News. Z góry przepraszamy wszystkich, którzy myśleli, że zaistnieją już w tym odcinku. W świecie blogosfery sporo się teraz dzieje. A zatem osoby, które wspominały o naszym programie na swoich fanpage’ach, troszkę będą musiały jeszcze poczekać na swoje pięć minut. A my tym razem zaglądamy na blog Pikeja, wybieramy blogerki odcinka, patrzymy co dzieje się na afterparty.pl, a dzięki Pudelkowi odwiedzamy mieszkanie Macadamian Girl.


Bloggers TV News

Juz po 1 odcinku Bloggers TV zauważyłyśmy spore zainteresowanie naszą działalnością. Program został opublikowany na Zeberka.pl, nasz kanał został skomentowany na fanapage’ach takich znanych osób w świecie polskiej blogosfery jak Pani Dorota Wróblewska, Karolina Korwin – Piotrowska, Gosia Boy i Freestyle Voguing. Bardzo możliwe, że informacja o programie znalazła się również na innych stronach, dziękujemy naszym fanom którzy podsyłają nam informacje i linki o najnowszych wydarzeniach w sieci, w natłoku pracy nad blogiem i programem nie wszystko da się zauważyć.

Pojawiły się też opinie, że mamy parcie na szkło. Prowadzę bloga już od 3 lat, mam dobre zarobki z własnej firmy, dlatego już jakiś czas temu postanowiłam zwolnić się z pracy w korporacji amerykańskiej, gdzie pracowałam od wielu lat.
Bardzo dobrze się mam, wakację spędzam na Sardynii, gdzie mam rodzinę, pieniądze mam i nie potrzebuję pracować w telewizji, jak pisze o tym Freestyle Voguing. Kolejny odcinek poświęcimy trochę więcej jego osobie, gdzyż sam się zgłosił na rolę naszego managera PR i fotografa. Cenimy ten zacny gest ;)

W kolejnym odcinku znajdzie się miejsce też dla Radzki, która skomentowała moje umiejętnosci wokalne, a jak wiemy sama uczyła Chopina grać na pianinie, a Celine Dione brała od niej indywidualne lekcje śpiewu. Nie mówię o tym, że nie zna się na muzyce, tylko tyle że każdy człowiek tylko marzy żeby urodzić się z takim talentem jak ona. Zatem dla mnie to wielki zaszczyt! :)

Dlaczego został stworzony kanał? Czemu dwie dziewczyny nie chcą siedzieć po ciuchu w domu i wypowiadają swoją opinię publicznie w internecie?
Myślę, że w Polsce dalej istnieje wierzenie o tym co robić wolno, a czego robić nie należy. Każdy ma swobodę wyboru, a zatem powiem w skrócie – nie chcesz oglądać nie oglądaj!
Wiem, że mamy dużo obserwatorów, którzy oglądają nas z wielką chęcią – piszą do nas, komentują, zadają pytania. Serdecznie Wam dziękujemy! ;)

Zapraszamy do oglądania, subskrybowania i komentowania!
Paulina i NataliaComments

Dodaj Komentarz

4 komentarzy do wpisu “Bloggers TV News – odc 2”

  1. 1) wrote:

    O, odcinek co 2 tygodnie, zatem czekam z niecierpliwością:) pozdrawiam serdecznie przemiłe dziewczyny!

  2. 3) ida wrote:

    świetny filmik !

  3. 4) wrote:

    I constantgly spent my half an hour to read thiis webpage’s articles everyday along with a mug of coffee.

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Stylizacje w trampkach dla portalu Gazeta.pl

Prawie każdy ma je w swojej szafie, noszone zarówno jako element stroju wieczorowego jak i codziennego luzaka. Kocham trampki przede...

Close