Podsumowanie akcji z Fiatem 500 i wyniki konkursu

Podsumowanie akcji z Fiatem 500 i wyniki konkursu

Nadszedł czas, aby podsumować akcję z Fiatem 500 i ogłosić wyniki konkursu na najlepsze “Essentials”. Dużo się działo, co mogliście obserwować tutaj na blogu.

Podsumowanie

Najpierw krótko w 3 słowach: miło, pozytywnie, profesjonalnie. Przez cały ten czas świetnie się bawiłam, a wyjazd z ekipą Fiata do jednej ze światowych stolic mody – Berlina, zaliczam do najbardziej udanych.
Raz jeszcze gratuluję Łukaszowi, który zgarnął w poprzednim konkursie stylową 500tkę na weekend i 1500zł do wykorzystania w drogerii Sephora. Pozostało tylko ogłosić wyniki konkursu, który odbył się na blogu. Przypominam, że nagrodą jest modna 500tka na weekend i 2 bony po 500zł każdy do wydania w Sephorze.
Przede wszystkim chciałam Wam wszystkim gorąco podziękować za Wasze kreatywne zgłoszenia. Przekonałam się po raz kolejny, że mam najlepszych czytelników na świecie – pozytywnie zakręconych z głowami pełnymi twórczych pomysłów. Nie będę ukrywać – było mega trudno wybrać tylko 2 najlepsze prace.

Wyniki konkursu

 1. I miejsce – Dobrochna Woźniak (Fiat500 na weekend oraz 500zł do wydania w Sephorze)
 2. II miejsce – Jędrzej Kubacki (500zł do wydania w Sephorze)

Gratuluję zwycięzcom bardzo serdecznie i czekam na kontakt w sprawie wygranej.
Przy okazji przypominam, że możecie sami wypróbować modną 500kę w akcji zapisując się niezobowiązująco na bezpłatne jazdy próbne www.jazdyprobne.fiat.pl/zamow/fiat/500/krok-1.

 Comments

Dodaj Komentarz

3 komentarzy do wpisu “Podsumowanie akcji z Fiatem 500 i wyniki konkursu”

 1. 1) Eliza wrote:

  Swietny jest ten męski zestaw! Gratuluję!

 2. 2) Martyna wrote:

  dobry wybór! bardzo pomysłowe prace konkursowe.

 3. 3) Monika wrote:

  Szkoda, że nie wygrałam w każdym razie gratulacje!

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Baby blue | Orsay

Spódnice w kolorze baby blue połączyłam z topem wykończonym na dole delikatną koronką. Pastele są obecnie na czasie, w moim...

Close