Absolut Midsommar 2017 | Relacja z wyjazdu do Szwecji

Absolut Midsommar 2017 | Relacja z wyjazdu do Szwecji

W minionym weekendzie miałam zaszczyt odwiedzić piękną Szwecję, a mianowicie miejscowość Åhus. Co roku odbywa się tam słynny festiwal Midsommar z marką Absolut.

Miałam okazję bywać w Szwecji, natomiast tak fajnego wydarzenia jak to nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Ludzie, którzy tam przyjechali jak zresztą widać na zdjęciach, mają w sobie niesamowicie pozytywną energię, wręcz tryskają szczęściem i wewnętrznym spokojem, dlatego też przebywanie w tak zacnym gronie było dla mnie bardzo przyjemne i relaksujące.

Festiwal odbył się dokładnie w dniach 23 – 25 czerwca 2017 roku, na wydarzeniu wystąpiło mnóstwo międzynarodowych artystów. Program był bardzo bogaty – można było sobie powybierać z wachlarza możliwości – poranne zajęcia jogi, zajęcia taneczne, miłe popołudnie spędzone przy szwedzkich grach, a może nawet czytanie z kart Tarota. Od południa aż do późnej nocy na scenie występowały różne zespoły i artyści, bądź też zespoły taneczne.

W sobotę odbył się lunch z marką Absolut, gdzie obowiązywał biały dress code. Przy lunchu zostałam porwana do fajnej zabawy, która polegała na zadaniu sobie pytania, które jest aktualnie w jakiś sposób dla mnie ważne, wyciągnięciu runicznej karty i pózniej strzelaniu z łuku. O dziwo udało mi się nawet trafić w czerwone pole, więc byłam z siebie dumna! :D

Najlepsze wystąpienie, które zapamiętam na całe życie to Zebra Katz, który wystąpił w przestrzeni klubowej. Rewelacyjnie się bawiłam i aż szkoda było mi wracać w niedzielę do Polski.

Więcej zdjęć znajdziecie na moim Facebooku i Instagramie.

Zdjęcia Roberto Chamorro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Sukienka Sola Cat Cat Studio | Street fashion

Pokażę Wam mój najnowszy nabytek, czyli sukienkę Sola od Cat Cat Studio. Co o niej sądziecie? Prawda, że jest boska?...

Close