Atlantic Event

Atlantic Event

W zeszły piątek uczestniczyłam w wydarzeniu zorganizowanym przez firmę Atlantic.
Na evencie pojawiły się moje ukochane blogerki, świetnie spędziłyśmy czas razem ;) Uwielbiam takie integracyjne spotkania.
Przy okazji dowiedziałam się o wielu ciekawostkach związanych z Atlantic. Na przykład zaskoczeniem dla mnie było to, że produkują świetne ubrania, a nie tylko bieliznę. No właśnie, jeżeli chodzi o bieliznę to jest wyszukana, elagancka, modna i stylowa. Kobieta w każdym wieku może coś dla siebie znaleźć, słowem wybór jest ogromny.
Odbyła się również prezentacja o idealnie dopasowanym biustonoszu. Okazuje się, że aż 80% kobiet ma go źle dobranego, a to niesie za sobą takie negatywne skutki jak: zgarbiona sylwetka, nieodpowiednie proporcje ciała, a nawet dodanie sobie nikomu niepotrzebnych kilogramów ;) I to wszystko przez taki drobiazg jak bielizna. Myślę, że zacznę bardziej zwracać uwagę na takie szczegóły, gdyż niewątpliwie ma to wpływ na to czy wyglądamy ładnie i zadbanie.
Przygotowałam dla Was kilka zdjęć.
Pozdrawiam gorąco wszystkie blogerki ze spotkania! Buziaki dziewczyny! Dziękuję bardzo Atlantic za takie cudowne momenty ;)
 Comments

Dodaj Komentarz

5 komentarzy do wpisu “Atlantic Event”

  1. 1) wrote:

    było super:)) :*

  2. 3) Юлия wrote:

    Еще одно интересное мероприятие ))

  3. 5) Юлия wrote:

    Нет, у нас к сожалению нет такого магазина…

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Konkurs – 3 nagrody z galerii autorskiej detoxdesign

NAGRODY 3 nagrody z galerii artystycznej wykonane z kamieni półszlachetnych do wygrania dla 3 zwycięzców Zasady Konkursu Wykonaj poniższe kroki...

Close