Kupon o wartości 100zł dla każdego!

Kupon o wartości 100zł dla każdego!

Nadal kupujesz ubrania w sieciówkach i płacisz za wynajmowaną powierzchnię???:) Specjalnie dla Ciebie mam kupon na zakupy. Zastanawiałaś się czy kupić kurtkę, pullower czy może nowe spodnie na nadchodzący sezon, tym razem będą to zdecydowanie tańsze zakupy ;)

Wiem sieciówka to naprostsza, ale nie zawsze najlepsza i najtańsza opcja do wyboru.

Często przepłacamy za życie, jedzenie, ale można mieć fajne markowe ciuchy w przystępnej, a nawet małej cenie.
Zależy gdzie kupujesz i kiedy…

Cieszę się, że w Polsce pojawiły się kluby “outletowe”, które sprzedają markowe ubrania nawet z 80% zniżką. Za granicą takowe już dawno istnieją i dlatego również sieciówki są zmuszane do większych obniżek i tańszych cen.

Już sprawziłam parę takich klubów i niektóre są naprawdę godne polecenia, ze względu na korzyści, które możemy odnieść my – klienci.

Oto co mi się udało znaleźć na stronie klubu Stilago Polska. To są rzeczy które kocham i które muszą się znaleźć w mojej szafie tej jesieni.

 

 

 

 

 

 

 

Co więcej mam dla Was bony na zakupy o wartości 100zł do wydania w Stilago Polska przy zakupie za min 299zł (czyli zapłacisz finalnie 199zł)!!!
Kupon może być raz wykorzystany przez każdego kto się zarejestruje i jest ważny do 28 września i nie łączy się z innymi promocjami.

KUPON (wpisz przy zakupach): RQH6V8DCQC

Żeby przystąpić do klubu musisz się zarejestrować (nie martw się jest to bardzo proste, musisz wpisać tylko adres email i hasło ;).

Osobiście polecam aukcje w zakładce Klub i Outlet – można znaleźć markowe perły z 80% zniżką! Dla siebie znalazłam torbę Fornarina. Wiem, że we Włoszech ta marka kosztuje, na tej stronie można nabyć torebkę/portfel ok. 50-70% taniej niż w sklepie.
Obecnie trwa również akcja z Ray-Banami, którą mocno śledzę… Nie ukrywam, że mam słabość do tych okularków :)

 

 

 Comments

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Jaka jest moc kamieni i metali szlachetnych? Legendy i fakty

Czy wiedziałaś że pole magnetyczne i energia elekrtyczna/bioenergia mają ogromny wpływ na Twój wygląd i zdrowie? Aktualnie mało osób wierzy...

Close