Smile Makers | Piękno zaczyna się od uśmiechu!

Smile Makers | Piękno zaczyna się od uśmiechu!

Jakiś czas temu napisała do mnie znana na całym świecie szwedzka marka Smile Makers. Smile Makers jest marką pielęgnacyjną, obecną w Polsce już od jakiegoś czasu, a produkty dostępne są w sieci drogerii Rossmann. Nigdy nie pomyślałabym, że kiedykolwiek poruszę tak bardzo intymny temat na blogu, ale ponieważ wokół seksualności kobiet krąży wiele mitów, a temat jest pomijany i często uważany za wstydliwy, co więcej wciąż brak jest nawet podstawowej literatury na ten temat, postanowiłam wyjść poza panujące i ograniczające przekonania, pisząc trochę więcej o tej marce na moim blogu.

Dzieje się tak, dlatego, że jestem przekonana, że potrzeby seksualne kobiet są bardzo ważne, co więcej to zagadnienie nie musi stanowić tematu tabu. Temat jest ważny nie tylko ze względów zdrowotnych, ale też dla dobrego samopoczucia psychicznego. Nie od dziś wiadomo, że to jak się czujemy same ze sobą bezpośrednio wpływa na stan psychiczny i decyduje o dobrym samopoczuciu. Zresztą podoba mi się też misja marki o znormalizowaniu produktów służących do dobrego samopoczucia seksualnego oraz uznania ich za naturalną, zdrową część życia i pielęgnacji!

Marka Smile Makers wspiera seksualne równouprawnienie oferując wysokiej jakości produkty przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Misją firmy jest sprawienie, aby seksualność przestała być tematem tabu, a kobiety mogły swobodnie o niej rozmawiać i czuć się przy tym wspaniale.

Spodobała mi się też filozofia marki, że piękno zaczyna się od uśmiechu. Do mnie bardzo przemawia takie nastawienie, gdy uśmiechasz się do siebie, jest to widoczne na zewnątrz. Zgadzam się z tym w 100%.

Warto też wspomnieć, że bardzo ważny jest design produktów i to jak to jest podane. Zabawki erotyczne mogą być stylowe i wyrafinowane, takie właśnie są produkty Smile Makers. Minimalistyczne, ale bardzo jakościowe – są niezależnie testowane i certyfikowane zgodnie z przepisami regionalnymi. Na przykład w przypadku sprzedaży w Unii Europejskiej produkty zostały niezależnie przetestowane i certyfikowane znakiem CE zgodnie z dyrektywą europejską EMC (2004/108/WE). Smile Makers stosuje się również do dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS).

Trener Tenisa – osobisty masażer od Smile Makers

Posiadam od Smile Makers masażer osobisty, który się nazywa Trener Tenisa ;) Jest to delikatny wibrator punktu G, wykonany z najbardziej miękkiego silikonu.

Jeżeli chodzi o główne zalety i cechy Trenera Tenisu, to powiedziałabym, że są to:

  • Estetyka
  • Niezwykle cichy
  • Prosty i zabawny
  • 4 prędkości + 1 tryb pulsowania

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć szczegóły produktu, który posiadam od marki Smile Makers. A kupić go możesz na ich oficjalnej stronie www.SmileMakersCollection.com

SMC_TennisCOACH_AWARDS_ProdYr2016_polish01

Warto wspomnieć o tym, że Tennis Coach zdobył nagrodę Produkt Roku 2016 Women’s Health w kategorii “Sprzęt”

 

 

 

 

 

 

 Comments

Dodaj Komentarz

2 komentarzy do wpisu “Smile Makers | Piękno zaczyna się od uśmiechu!”

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Szara sukienka i płaszcz z kapturem Pull &Bear | Stylizacja

Zero makijażu, płaszcz z kapturem i szara prosta sukienka... Widzę, że faktycznie przyszła jesień ;) Zdjęcia Sergioloporto.com      ...

Close