Otwarcie Hotelu Malinowy Raj | Wyjazd do Solca Zdroju

Otwarcie Hotelu Malinowy Raj | Wyjazd do Solca Zdroju

W zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie Malinowego Raju w Solcu Zdroju. Bardzo chętnie przyjęłam zaproszenie, ponieważ nie jest to kolejny zwykły hotel, lecz hotel SPA, w kórym możemy nie tylko odpocząć, ale również skorzystać z zabiegów uzdrawiających, a w szczególności z leczniczych kąpieli siarczkowych. Pierwszymi gośćmi hotelu zostali dziennikarze, gwiazdy i blogerzy.

Zdjęcia Sergiofoto.pl

Pierwszy dzień w Malinowy Raju | Kąpiel w dźwiękach gongów

Już pierwszego dnia zostałam mile zaskoczona nietypową, ale bardzo oczyszczającą emocje praktyką, a mianowicie chodzi o kąpiel w dźwiękach gongów. Moje zamiłowanie kulturą wschodnią zaczęło się jeszcze przed blogowaniem. Na co dzień ćwiczę Hatha Yogę, a także zajmuję się medytacją, również dynamiczną. Czytałam i słyszałam, o niezwykle korzystnym działaniu gongów i mis tybetańskich na ludzkie emocje i umysły, ale nigdy nie miałam okazji wypróbować tą technikę na sobie, ponieważ w Polsce nie jest to popularna metoda i wręcz trudno dostępna. Technika wprowadza umysł w stan równowagi i wewnętrznego wyciszenia. Moim zdaniem to jest dokładnie to czego współczesny człowiek najbardziej potrzebuje. Wibracja gongów jest niezwykle odprężająca zmysly i ciało, po godzinnej sesji wyszłam bardzo zrelaksowana i lekka.

Konferencja prasowa prowadzona przez Agatę Młynarską | Malinowy Raj

Całość została poprowadzona przez znaną polską dziennikarkę i po prostu ciepłą i pozytywną kobietę Agatę Młynarską. Miałam okazję zamienić z nią kilka słów i bardzo ją polubiłam jako osobę, także zapraszam na jej stronę internetową OnaOnaOna.com.

 

 

 

Córka właściciela hotelu Malinowy Raj Patrycja Kaleta, zajmująca się stroną marketingową rodzinnego biznesu, opowiada o powstaniu sieci hoteli i znalezieniu siarki, która obecnie pomaga w leczeniu ludzi z problemami zdrowotnymi. Misją firmy jest przede wszystkim niesienie pomocy innym, stąd też ceny pobytu i leczenia są bardzo atrakcyjne.

Boxy Subskrybcyjne InspiredBy

W trakcie konferencji dowiedziałam się o pudełkach InspiredBy. Idea marki jest oparta o sukces pudełek ShinyBox, z tą różnicą że zestawy InspiredBy są komponowane przez gwiazdy. W moim pokoju znalazł się box skomponowany przez Kasię Tusk z moimi ulubionymi perfumami Daisy Dream by Marc Jacobs, który pokazałam np. na Instagramie.

 

Kilka zdjęć z moimi ulubionymi dziewczynami. Poznałam je na wyjeździe i bardzo się zaprzyjaźniłyśmy, także mam nadzieję, że niedługo się znów spotkamy przy kolejnej okazji.

 

 

 

 

 

Masaż klasyczny i refleksjologia twarzy

Po śniadaniu prasowym każdy z gości miał przypisane zabiegi. Ja miałam masaż klasyczny, który trwał zdecydowanie za krótko ;) Szczególnie zadowolona jestem z refleksologii twarzy, udało mi się maksymalnie zrelaksować. Masaż ten jest robiony z uciskaniem specjalnych punktów marma na twarzy , gdzie zwykle mamy zablokowaną energię.

 

 

Oficjalna kolacja otwarcie Malinowego Raju

Oficjalną kolację wspominam bardzo pozytywnie, przede wszystkim dlatego że siedziałam obok uroczych Gosi Boy i Ewy Żmudy-Jankowskiej. Podczas wieczoru wystąpił zespół Alergen, a następnie goście mogli się bawić na parkiecie. Oczywiście, dodawałam na bieżąco posty na moim snapie: glamourinanet.  

 

 

Bardzo przypadła mi go gustu minimalistyczna sukienka Agaty.

 

 

I po otwarciu ;)

 

 

Chociaż nie przepadam za zdjęciami na ściankach, ale w dobrym i miłym towarzystwie wszystko staje się możliwe ;)

A te zdjęcia udowadniają to, że zawsze warto się śmiać, wygłupiać i patrzeć na świat z dystansem :)

 

 Comments

Dodaj Komentarz

11 komentarzy do wpisu “Otwarcie Hotelu Malinowy Raj | Wyjazd do Solca Zdroju”

 1. 1) Iwona wrote:

  Pięknie wyglądałaś! Zazdroszczę spotkania z Agatą Młynarską!

 2. 3) Ania wrote:

  Jaką masz śliczną sukienkę! Skąd jest?

 3. 5) Klaudia W. wrote:

  A jaki jest koszt pobytu w hotelu? Chciałabym tam kiedyś pojechać. :)

 4. 7) wrote:

  Dziękujemy za umieszczenie nas w tej świetnej relacji. Było nam bardzo miło Cię poznać. My również jesteśmy pod wrażeniem Malinowego Raju. Cieszymy się także, że pudełka InspiredBy Kasia Tusk, tak bardzo się podobały. Pozdrawiamy serdecznie i do miłego! :)

 5. 9) Maria wrote:

  Te drewniane lady bardzo urokliwe z wyglądu. Widać fajny obiekt będzie

 6. 11) Norbert wrote:

  super wyglądały wszystkie panie

↓ Komentarze tu ↓Read previous post:
Sukienka koszulowa w kratę & kapelusz | Street fashion

Bardzo polecam Wam tę sukienkę w kratę, zwłaszcza na upały (planuję zabrać taką ze sobą do Włoch). Jako wielbicielka prostych...

Close